UMOWA

Decydując się na podpisanie ze mną umowy na wykonanie dzieła w postaci udokumentowania ważnego dla Ciebie wydarzenia  wyrażasz zgodę na:

  • przetwarzanie danych osobowych (m.in. imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, zdjęcia prezentujące Twoją osobę) niezbędnych do wykonania tego dzieła.

Możesz również wyrazić zgodę na:

  • publikację Twojego wizerunku w galerii na tej stronie,
  • publikację Twojego wizerunku w galerii na moim profilu na Facebooku,
  • przetworzenia zdjęć z Twoim wizerunkiem do celów wykonania albumów zdjęciowych przez Najlepszefoto.pl (z firmą Najlepszefoto.pl podpisano odrębną umowę na przetwarzanie danych osobowych) – brak tej zgody uniemożliwia wykonanie albumu zdjęciowego i przekazanie go Tobie,
  • wykonanie kopii bezpieczeństwa wykonanych zdjęć.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełniając i przesyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 25 maja 2018 roku (RODO) w nim zawartym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.”

 

GALERIA

Wszystkie zdjęcia umieszczane są w galerii za zgodą osób na nich się znajdujących. Taka osoba ma prawo w każdej chwili zdecydować o zakończeniu publikacji jej wizerunku.